Formy płatności

Za produkty zakupione w naszym sklepie można zapłacić na trzy sposoby: za pomocą przelewu tradycyjnego, płatności on-line (w tym kartą płatniczą) lub gotówką przy odbiorze.


Przelew tradycyjny

Wybierając przelew tradycyjny, przesłane przez Państwa środki zostaną zaksięgowane na naszym koncie w przeciągu jednego do nawet kilku dni. Opóźnienia te wynikają z sposobu rozliczania transakcji przez różne banki i nie mamy na to żadnego wpływu.

Dane do wpłat

KORTINA Anna Prucnal
ul. Baczyńskiego 6
35-210 Rzeszów
Alior Bank S.A.
71 2490 0005 0000 4600 8539 2904

Płatność przy odbiorze

Mogą Państwo zapłacić za zakupy także przy odbiorze paczki - w tym celu należy wybrać sposób płatności Pobranie. Należy pamiętać o posiadaniu przy sobie gotówki, w przeciwnym razie kurier nie wyda Państwu przesyłki.

Płatność on-line i płatność kartą

Jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie, rekomendujemy opłacenie zakupów za pomocą płatności on-line i płatność kartą. Realizacja zamówienia odbywa się po zaksięgowaniu na naszym rachunku Państwa wpłaty, a dzięki płatnościom on-line, przelewy te są księgowane niemal natychmiast.

Szybkie przelewy realizowane są przez Blue Media S.A.

Szybkie przelewy dostępne są dla następujących płatności

Czym różni się przelew online od tradycyjnego?

Usługa przelewu online (tzw. pay-by-link) polega na pełnej integracji procesu płatności z systemem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Dzięki temu nie musisz ręcznie wprowadzać danych. Realizacja płatności tym kanałem to zaledwie kilkanaście sekund.

Żeby skorzystać z przelewu elektronicznego trzeba mieć konto internetowe?

Tak, aby móc skorzystać z usługi musisz posiadać dostęp do serwisu banku współpracującego z PayU.

Kiedy płatność trafi na konto sklepu?

Płatność szybkim przelewem elektronicznym realizowana jest od razu, także w soboty, niedziele i święta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl